rychly baner bakalari final green light

rychly baner jidelna final green light

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

rychly baner kontakty final green light

rychly baner rozvrhy final green light

Přehled akcí

po 13 kvě, 2024 - školní dvůr
út 14 kvě, 2024 - školní dvůr
st 15 kvě, 2024 - školní dvůr
čt 16 kvě, 2024 - školní dvůr
pá 17 kvě, 2024 - školní dvůr
so 18 kvě, 2024 -

zskarlovkanb

úterý, 14 květen 2024 19:57

Souboj ekošpiónů

V průběhu úterního dopoledne 14. května se v prostorách DDM uskutečnila přírodovědná soutěž Ekošpión 2024. Tříčlenné týmy se utkaly mezi sebou především ve znalostních disciplínách zaměřených na poznávání zvířat. A to nejen podle jejich vzhledu, ale i způsobu života, stop či hlasů.

ZŠ Karla IV. se letos opakovaně zapojila do soutěže Prezentiáda, která je zaměřena na řečnické dovednosti a prezentaci informací. Soutěž tradičně probíhá ve dvou kategoriích, a to pro žáky základních a pro studenty středních škol. Letos probíhalo její grandfinále v překrásném prostředí Filozofické fakulty Masarykovy univerzity v Brně. Náš tým ve složení Anna Trutnovská, Lolita Jirásková a Anna Nováčková zaznamenal obrovský úspěch.

Předpokládaný začátek mezi 8:00 - 8:30 hodin, počkáme na všechny dojíždějící týmy.
Sraz: DDM Nový Bydžov
S sebou: sportovní oblečení na ven, psací potřeby
Předpokládaný konec: kolem 12:00 hodin

středa, 08 květen 2024 21:31